Babies Sevimli Orman Bebek Oyun Halısı Aktivite Merkezi Oyun

₺99,90
Vergi dahil

Babies Sevimli Orman Bebek Oyun Halısı Aktivite Merkezi Oyun

Miktar
Stokta Var

Hediye Puanlari Topla

Bu ürünü satın alırsan 9 hediye puan kazanacaksin.

  • MNG Kargo
    MNG Kargo - icinde siparis verirsen en gec Pazartesi 26 Ekim, 2020 tarihinde kargoda...

ucretsiz kargo  ayni gun kargo

Babies sevimli orman oyun halısı,canlı renkler ve yüksek kontrastlı desenler ile Bebeğinizin görsel becerilerinin gelişimini destekler. Pratik katlanma özelliği sayesinde,oyun halısını götürdüğünüz her yerde bebeğiniz kendi evindeymiş gibi rahat ve güvende hisseder. Babies Sevimli Orman Oyun Halısı; dikkat çekici müzik ve renkli ışıklar ile Bebeğinizin isteklerine cevap verirken,gelişimine de destek verir. Bebeğiniz halı üstünde yatıp oynayabilir,karın üstü yatarak eğlenebilir ve Müzikli Aslan,Işıklı Aydede,sevimli kedicik diş kaşıyıcı,Çıngıraklı halkaya sahip ayıcık ve Bebeğinizin kendini keşfetmesini sağlayan Papatya Ayna sayesinde keyifli anlar geçirecektir.

Babies Sevimli Orman Oyun Halısı

1- Bebeğin sebep sonuş arasındaki ilişkiyi kavramasına yardımcı olur.

2- El- Göz Koordinasyonu ve İnce Motor becerilerinin gelişimini destekler.

3- Yüz üstü oyun modunda yatarak Ayna'da kendini keşfetmeye çalışır.

Aksesuarlar ve Özellikleri

1- Oyun Halısı ; Kendi özgün tasarımına sahip aktivite halısı, Bebeğin emekleme ve keşfetmesine yardımcı olur.

2- Işıklı Ay Dede Işıklı Ay Dede farklı renkleriyle bebeğinizin dikkatini çekerek,göz koordinasyonunu geliştirir.

3- Çıngırak ve Papatya Ayna; Kendini keşfedebileceği Papatya Ayna sayesinde keyifli zaman geçirebilir,çıkarılabilir oyuncaklar, halkalar sayesinde farklı yerlere asılabilir.

4- Diş Kaşıyıcı Sevimli Kedicik Damaklarının kaşındığı dönem,bebeğiniz sert nesneleri çok sever. Bu dişlik bebeğinizin hem çok hoşuna gidecek hemde O'nun damakları için ideal... Bu sevimli dişlik sayesinde bebeğiniz rahatça - dişlerini kaşıyabilecek.

5- Melodili Aslan Bebeğiniz,Melodili Aslan'nın birbirinden ilgi çekici ve keyifli müziklerini dinlemek istediğinde, altında ki yaprakçığı çekmesi gerekir. Meraklı bebekler bu şekilde ince motor becerilerini geliştirir ve sebep-sonuç ilişkisi kurmayı öğrenir.

Sağlık ve Güvenlik Tüm Babies Ürünleri CE sertifikalıdır. Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir. Ürün de kullanılan boyalar kesinlikle Ağır Metal içermez... Bebeğiniz sağlığı için ürün de kimyasal ve Zararlı maddeler bulunmamaktadır... Ürün de duyulan sesler yeni doğmuş bebekler için işitme duyuları test edilerek standartlara uygun bir şekilde düzenlenmiş olup,hiç bir şekilde bebeğinize zarar vermemektedir... Ürünler deki plastik parçalarda fitalat,kurşun gibi Bebeğe zarar verecek kimyasal maddeler kesinlikle Bulunmamaktadır.. .

Bu ürüne ait yorumlar